Sukces dzięki współpracy. Szkoła społeczna nie może funkcjonować bez rodziców.

Uważamy, że szkoła społeczna nie może funkcjonować bez zaangażowania rodziców uczniów. Odgrywają więc oni szczególną rolę w życiu Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej ATUT. Ścisłą współpracę z władzami szkoły gwarantuje ich udział w Kolegium Rodziców – społecznym gremium, które wspiera Dyrektora Szkoły i kadrę pedagogiczną w doskonaleniu oferty dydaktycznej. Kolegium działa w oparciu o własny regulamin. Przewodniczący Kolegium Rodziców wybierany jest trzyletnią kadencję i zasiada również w Radzie Fundacji Edukacji Międzynarodowej (organu prowadzącego).

wspolpraca

Współpraca w praktyce

1

Darczyńcy – 1% na szkołę

Fundacja Edukacji Międzynarodowej (FEM) – organ prowadzący szkołę – posiada status organizacji pożytku publicznego. Dzięki temu rozwój szkoły można wspierać przekazując co roku 1% podatku. Czynią tak liczni Przyjaciele Fundacji, a wśród nich oczywiście – rodzice naszych uczniów. Zobacz, co finansujemy z 1%.

Startup Stock Photos

Rodzice

Uważamy, że szkoła społeczna nie może funkcjonować bez zaangażowania rodziców uczniów. Odgrywają więc oni szczególną rolę w życiu International High School of Wroclaw.

wspolpraca-3

Partnerzy

Bogactwo naszej oferty dydaktycznej, oferty zajęć pozalekcyjnych i programów wspierania uzdolnień, z których mogą korzystać nasi uczniowie zawdzięczamy między innymi współpracy z wieloma partnerami z kraju i z zagranicy.